Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Bu soruya cevap vermek zordur, kendini çok översen reklam kokar, fazla mütevazi davranırsan söner gider. Aslında en iyisi kim olduğumuzu müşterilerimize sormaktır, ama madem geldiniz bir cevap vermemekte ayıp olur

Biz kimiz sorusuna vereceğimiz ilk cevap Delta Servis'iz, isimden de anlaşılacağı gibi servisiz ve yenilikçiyiz bir yerde. Fark yaratmak bizim için çok önemlidir, fark yaratmayacaksa yapmıyoruz, bu konuda eleştirenler olsa da biz böyleyiz. Teknoloji bağımlısıyız, araştırmayı, kendimizi geliştirmeyi, bir de kendi aramızda tartışmayı çok severiz. Müşteri kelimesini çok sevmeyiz, servisimize gelen telefon artık bizimdir ve o şekilde değer gösteririz.

Delta Servis markasını 2012 yılının Aralık ayında yarattık aynı zamanda günümüz itibari ile yönetim kadrosu olarak sektördeki 14.yılımızı kutluyoruz. Yanlış anlaşılmasın, telefon satarak değil, satış sonrası hizmet vererek geçirilen 14 dolu dolu seneden bahsediyoruz.

Bu arada unutmadan; TSE 12134 standartlarına sahibiz ve 500 metrekarelik Eminönü'ndeki merkezimizde 30 kişilik küçük dev ailemiz ile hizmet vermekteyiz. Sizi de bir ara kahve içmeye bekleriz...


Neden Delta Servis ?

Telefon tamirini iyi yapmanın tek başına satış sonrası hizmet vermek için yeterli olmadığını çok iyi biliyoruz, bu sebeple ile sürecin tüm kısımlarına ciddi yatırımlar yapıyoruz.

Öncelikle iletişime çok önem veriyoruz. Müşterilerimizin bize telefon, e-posta ve ticket kanallarıyla ulaşabilmeleri için gerekli altyapıyı sağlıyor ve gelişen teknolojiyle beraber sürekli güncelliyoruz.

Teknik destek personellerimizin tam donanımlı olmalarını ve çözüm odaklı çalışmalarını periyodik eğitim ve aktivitelerle daha üst seviyelere taşıyoruz.

%100 orijinal ve sıfır parça stok miktarını öngörüyor ve bu sayede onarım sürecini hızlandırıyoruz. Bünyemizde yazılım ve donanım alanında uzman personeller bulunduruyor ve gelişen teknolojiden geri kalmamak adına sürekli olarak AR-GE çalışmaları yapıyoruz.

ve daha fazlası...

  • Firmaların bünyelerinde kendi servislerinin olduğu halde bizimle çalışmayı tercih ettikleri;
  • Paralel ithalat sektörüne yeniden güven kazandırdığımız;
  • Son teknoloji akıllı telefonların neredeyse bir mobilyanın garanti şartlarıyla aynı olduğu ve buna benzer maddelerle demode olmuş yönetmeliği baştan aşağıya değiştirecek Türkiye Iletişim Federasyonu'nun kuruluşuna öncülük ettiğimiz;
  • Ve en önemlisi geleceğin hizmetini bugün sunduğumuz için...

0
0
0
0

Pek Yakında...

Hizmet verdiğimiz bölge sayısını arttırmak adına gerekli tüm teknolojik ve yasal altyapı çalışmalarının hazırlıklarını bitirmiş durumdayız. Güvenlik çalışmaları ve gerekli testler bittikten sonra çok daha fazla lokasyonda hizmet vermeyi planlıyoruz.

Üç ay standarda sahip ve opsiyonel olarak garanti sürecini arttırılabildiği, teknik personeller tarafından kontrol edilip revize edilmiş ikinci el cep telefonlarını ikincieltelefon.com.tr e-ticaret ortamında satışa sunmayı planlıyoruz.

Akıllı cep telefonları için üretilen aksesuar ve çevre birimlerinin elit olanlarını , aynı zamanda orijinal yedek parçaları malzemecim.com e-ticaret portalımızdan satışa sunmayı ve gelişen aksesuar pazarına girmeyi hedefliyoruz.